MECZ
23.10.17 | 2. runda klasyf. | Cornelia Lister | Anna Zaja | 6-4, 3-6, 7-66 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cornelia Lister vs. Anna Zaja - Wzajemne mecze
23.10.17 | 2. runda klasyf. | Cornelia Lister | Anna Zaja | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Cornelia Lister form & Anna Zaja form
Cornelia Lister - ostatnie mecze
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
07.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
09.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
24.10.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Anna Zaja - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
16.06.21 2. runda | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |