MECZ
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Irina Ramialison | 1-6, 6-4, 6-4 | Biarritz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Irina Ramialison - Wzajemne mecze
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Irina Ramialison | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Irina Ramialison form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Gloriana Nahum | 6-77, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Rinko Matsuda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Irina Ramialison - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 2. runda | vs. Sonay Kartal | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |