Turcja
27.10.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Szwajcaria
10.02.00, 24 lat
Turcja
02.06.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Szwajcaria
17.11.00, 23 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cemre Anil/Melis Sezer vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger - Wzajemne mecze
Cemre Anil form & Svenja Ochsner form
Cemre Anil/Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana |
24.05.22 1. runda | vs. Rinko Matsuda/Duru Soke | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W15 Sozopol - twarda |
16.10.21 Półfinał | vs. Oana Gavrila/Emily Seibold | 6-1, 0-6, 3-10 | | szczegóły meczu |
15.10.21 1. runda | vs. Nicole Gadient/Daria Zelinskaya | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula/Zdena Safarova | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Sozopol - twarda |
08.10.21 Półfinał | vs. Katerina Dimitrova/Oana Gavrila | 4-6, 6-75 | | szczegóły meczu |
07.10.21 Ćwierćfinał | vs. Soumeya Anane/Anna Popescu | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
06.10.21 1. runda | vs. Alina Granwehr/Isabelle Kouzmanov | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
30.09.19 1. runda | vs. Ena Kajevic/Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
30.09.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Kubareva/Nika Shytkouskaya | 6-76, 5-7 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 4-6, 6-3, 6-10 | | szczegóły meczu |
23.09.19 1. runda | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 6-0, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
16.09.19 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 4-6, 6-4, 9-11 | | szczegóły meczu |
16.09.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger/Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 3-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
Antalya - twarda |
08.10.18 Półfinał | vs. Johana Markova/Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
08.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti/Deniz Paykoc | 6-2, 7-5 | | szczegóły meczu |
08.10.18 Ćwierćfinał | vs. Vasilisa Aponasenko/Vitalia Stamat | 4-6, 6-0, 12-10 | | szczegóły meczu |
08.10.18 Finał | vs. Georgia Andreea Craciun/Alena Fomina | 5-7, 6-74 | | szczegóły meczu |
Antalya - twarda |
24.09.18 Finał | vs. Alise Cernecka/Oona Orpana | 6-2, 7-5 | | szczegóły meczu |
24.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita/Luminita Tutunaru | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
24.09.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kuprina/Laura Radakovic | 7-5, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
24.09.18 Półfinał | vs. Daria Nazarkina/Anastasiya Poplavska | 5-7, 6-0, 10-5 | | szczegóły meczu |
Antalya - twarda |
29.01.18 1. runda | vs. Dominique Karregat/Annick Melgers | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
29.01.18 Półfinał | vs. Elena Bogdan/Cristina Ene | 4-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
29.01.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani/Despina Papamichail | Reka-Luca Jani/Despina Papamichail/Joanne Zuger - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
Svenja Ochsner/Joanne Zuger - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana |
22.06.21 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-73, 2-6 | | szczegóły meczu |
W60 Bellinzona - ceglana |
06.04.21 1. runda | vs. Anhelina Kalinina/Valeria Savinykh | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
26.02.21 Półfinał | vs. Lisa-Marie Rioux/Erika Sema | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
25.02.21 Ćwierćfinał | vs. Demi Tran/Lian Tran | 2-6, 6-1, 10-5 | | szczegóły meczu |
23.02.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini/Raphaelle Lacasse | 6-0, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Potchefstroom - twarda |
05.03.20 Ćwierćfinał | vs. Samantha Murray/Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
04.03.20 1. runda | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Manacor - twarda |
29.01.20 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst/Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
28.01.20 1. runda | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 7-5, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
23.09.19 1. runda | vs. Cemre Anil/Melis Sezer | 0-6, 6-2, 8-10 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
16.09.19 Półfinał | vs. Emily Seibold/Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.09.19 1. runda | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 6-1, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
16.09.19 Finał | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
16.09.19 Ćwierćfinał | vs. Manon Arcangioli/Anita Wagner | 4-6, 6-2, 13-11 | | szczegóły meczu |