MECZ
28.04.19 | 2. runda klasyf. | Barbara Haas | Aliona Bolsova | 6-1, 5-7, 6-2 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Barbara Haas | Aliona Bolsova | |
1. podanie % | 73/101 (72%) | 63/92 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/73 (59%) | 27/63 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/28 (29%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 10/16 (63%) | 7/13 (54%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/92 (58%) | 50/101 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/193 (54%) | 89/193 (46%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Barbara Haas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Barbara Haas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Barbara Haas | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbara Haas vs. Aliona Bolsova - Wzajemne mecze
28.04.19 | 2. runda klasyf. | Barbara Haas | Aliona Bolsova | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
13.04.18 | Ćwierćfinał | Aliona Bolsova | Barbara Haas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Pelham | ceglana |
Barbara Haas form & Aliona Bolsova form
Barbara Haas - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bronx - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Eupen - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
09.06.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |