Japonia
30.04.95, 29 lat
14310 $
30.04.95, 29 lat
14310 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Minami Akiyama vs. Anna Ureke - Wzajemne mecze
28.11.18 | 1. runda | Anna Ureke | Minami Akiyama | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Minami Akiyama form & Anna Ureke form
Minami Akiyama - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Maria Rivera Corado | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-2, Anastasiya Kuparev - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Habiba El_anany | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Farida Sabra | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Emily Fanning | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Elyse Tse | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Yasmina El Sayed | 6-1, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Ema Vasic | 0-3, - Minami Akiyama - krecz | szczegóły meczu |
Anna Ureke - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Ariana Gogulina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu |