Turcja
01.01.96, 28 lat
01.01.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
17.06.00, 23 lat
17.06.00, 23 lat
Gamze Cinar vs. Anja Gal - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Anja Gal | Gamze Cinar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Gamze Cinar form & Anja Gal form
Gamze Cinar - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Anja Gal - ostatnie mecze
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.19 Klasyf. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 Klasyf. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.06.18 Klasyf. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |