MECZ
24.07.19 | 1. runda | Anhzelika Isaeva | Darya Shvartsmann | 6-3, 6-1 | W15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anhzelika Isaeva | Darya Shvartsmann | |
1. podanie % | 23/46 (50%) | 39/59 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 17/39 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 17/46 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0 | ||
Anhzelika Isaeva | 1-2 | |
2-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15 | ||
Anhzelika Isaeva | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Darya Shvartsmann | |
6-3 |
2 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-0 | |
1-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.07.01, 22 lat
05.07.01, 22 lat
Anhzelika Isaeva vs. Darya Shvartsmann - Wzajemne mecze
24.07.19 | 1. runda | Anhzelika Isaeva | Darya Shvartsmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Anhzelika Isaeva form & Darya Shvartsmann form
Anhzelika Isaeva - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
27.02.22 Finał | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.22 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Darya Shvartsmann - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.10.21 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.06.21 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu |