MECZ
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Angelika Shapovalova | Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.06.98, 25 lat
12.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.00, 23 lat
28.05.00, 23 lat
Angelika Shapovalova vs. Daria Solovyeva - Wzajemne mecze
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Angelika Shapovalova | Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Angelika Shapovalova form & Daria Solovyeva form
Angelika Shapovalova - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |
Daria Solovyeva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |