MECZ
11.07.16 | 1. runda klasyf. | Andjela Reljic | Elena De Santis | 4-6, 7-64, 6-4 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Australia
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andjela Reljic vs. Elena De Santis - Wzajemne mecze
11.07.16 | 1. runda klasyf. | Andjela Reljic | Elena De Santis | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Andjela Reljic form & Elena De Santis form
Andjela Reljic - ostatnie mecze
W25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elena De Santis - ostatnie mecze
W25+H Las - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Ines Ibbou | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pia Cuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carlota Molina Megias | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Viglianisi | 0-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Julia Ronney | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
San Severo - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Maria Masini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 Klasyf. | vs. Livia Palma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Battista | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silna | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Ao Gai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mihika Yadav | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Emilie Francati | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |