MECZ
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Anastasia Sukhotina | Oleksandra Piskun | 4-6, 6-4, 6-1 | Moscow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Sukhotina vs. Oleksandra Piskun - Wzajemne mecze
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Anastasia Sukhotina | Oleksandra Piskun | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Anastasia Sukhotina form & Oleksandra Piskun form
Anastasia Sukhotina - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 2. runda | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Oleksandra Piskun - ostatnie mecze
Sajur - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - krecz | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |