Niemcy
30.08.95, 28 lat
30.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.01.02, 22 lat
05.01.02, 22 lat
Anastasia Reimchen vs. Neta Tamir - Wzajemne mecze
08.10.18 | Klasyf. | Anastasia Reimchen | Neta Tamir | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Ashkelon | twarda |
Anastasia Reimchen form & Neta Tamir form
Anastasia Reimchen - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.19 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Keren Mor | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Neta Tamir - ostatnie mecze
W15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sivan Raizman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tal Zinn | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
03.06.18 Klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu |