INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Qinwen Zheng vs. Anastasia Pribylova - Wzajemne mecze
15.02.18 | 2. runda | Anastasia Pribylova | Qinwen Zheng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Qinwen Zheng form & Anastasia Pribylova form
Qinwen Zheng - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
10.04.24 | vs. Ankita Raina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 3. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
27.01.24 Finał | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 Półfinał | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |
Anastasia Pribylova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.21 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.21 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |