INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Milana Spremo vs. Anastasia Detiuc - Wzajemne mecze
16.11.17 | 2. runda | Anastasia Detiuc | Milana Spremo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Milana Spremo form & Anastasia Detiuc form
Milana Spremo - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |