MECZ
04.07.11 | 1. runda | Anabel Medina Garrigues | Anastasia Pivovarova | 6-3, 6-1 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anabel Medina Garrigues | Anastasia Pivovarova | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/26 (54%) | 14/37 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/54 (65%) | 18/41 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anabel Medina Garrigues vs. Anastasia Pivovarova - Wzajemne mecze
04.07.11 | 1. runda | Anabel Medina Garrigues | Anastasia Pivovarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Anabel Medina Garrigues form & Anastasia Pivovarova form
Anabel Medina Garrigues - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
22.05.14 2. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.14 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.05.14 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
28.04.14 Klasyf. | vs. Alla Kudryavtseva | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.04.14 2. runda klasyf. | vs. Gioia Barbieri | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.04.14 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.14 1. runda | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - twarda | ||||
22.02.14 1. runda klasyf. | vs. Sesil Karatantcheva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pattaya City - twarda | ||||
27.01.14 1. runda | vs. Alison Riske | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.14 1. runda | vs. Irina Falconi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
03.01.14 | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.13 | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.12.13 | vs. Petra Kvitova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
09.12.13 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-78, 6-73 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
08.10.13 1. runda | vs. Shuai Zhang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
27.09.13 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.13 Ćwierćfinał | vs. Shuai Zhang | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
24.09.13 2. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.13 1. runda | vs. Yuxuan Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.13 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
17.08.13 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Morita | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.13 1. runda klasyf. | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
10.08.13 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Bouchard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
10.07.13 2. runda | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.13 1. runda | vs. Kristina Barrois | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.13 1. runda | vs. Shuai Peng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Pivovarova - ostatnie mecze
Chiswick - twarda | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-2, - Anastasia Pivovarova - krecz | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Destinee Martins | 6-0, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Dalma Galfi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lauren Harrington | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Bai | 3-6, 4-5, - Anastasia Pivovarova - krecz | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Tamaryn Hendler | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
02.12.17 Finał | vs. Fernanda Brito | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.17 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.17 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.17 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Honolulu - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 3-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Na-Lae Han | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
27.10.17 Ćwierćfinał | vs. Katie Boulter | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.17 2. runda | vs. Mathilde Armitano | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Magdalena Frech | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-72, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.07.17 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
13.07.17 Ćwierćfinał | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |