Rosja
09.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Czechy
14.12.98, 25 lat
Czechy
14.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
15.02.96, 28 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amina Anshba/Anastasia Detiuc vs. Michaela Bayerlova/Ekaterina Makarova (1996) - Wzajemne mecze
08.07.19 | Ćwierćfinał | Amina Anshba/Anastasia Detiuc | Michaela Bayerlova/Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | W60 Versmold | ceglana |
Amina Anshba form & Michaela Bayerlova form
Amina Anshba/Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
La Bisbal - ceglana |
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic/Darja Semenistaja | 3-6, 6-1, 6-10 | | szczegóły meczu |
Antalya - ceglana |
26.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa/Bibiane Schoofs | 1-6, 6-74 | | szczegóły meczu |
W75 Maribor - halowa |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang/Qianhui Tang | 6-4, 1-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
20.03.24 1. runda | vs. Jamie Loeb/Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 10-4 | | szczegóły meczu |
W75 Ricany - halowa |
12.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei/Valeria Savinykh | 2-6, 6-4, 5-10 | | szczegóły meczu |
W75 Trnava - halowa |
07.03.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec/Tamara Zidansek | 6-4, 3-6, 12-10 | | szczegóły meczu |
07.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun/Katarina Zavatska | 7-65, 4-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
Linz - halowa |
31.01.24 1. runda | vs. Sara Errani/Jasmine Paolini | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Nanchang - twarda |
18.10.23 1. runda | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Hong Kong - twarda |
11.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva/Peyton Stearns | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Lausanne - ceglana |
30.07.23 Finał | vs. Anna Bondar/Diane Parry | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
28.07.23 Półfinał | vs. Quinn Gleason/Elixane Lechemia | 7-62, 6-4 | | szczegóły meczu |
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmijn Gimbrere/Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 11-9 | | szczegóły meczu |
26.07.23 1. runda | vs. Yana Sizikova/Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
Palermo - ceglana |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 3-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
19.07.23 1. runda | vs. Ingrid Neel/Fang-Hsien Wu | 6-2, 4-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
Contrexeville - ceglana |
16.07.23 Finał | vs. Cristina Bucsa/Alena Fomina | 6-4, 3-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
14.07.23 Półfinał | vs. Amandine Hesse/Kristina Mladenovic | 1-6, 6-4, 10-4 | | szczegóły meczu |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot/Margaux Rouvroy | 7-63, 6-2 | | szczegóły meczu |
Gaiba - trawiasta |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian/Olga Danilovic | 4-6, 6-4, 5-10 | | szczegóły meczu |
W100 Trnava - ceglana |
13.05.23 Finał | vs. Estelle Cascino/Suzan Lamens | 6-3, 4-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
12.05.23 Półfinał | vs. Yanina Wickmayer/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
11.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie/Natalija Stevanovic | 7-64, 6-2 | | szczegóły meczu |
09.05.23 1. runda | vs. Conny Perrin/Anna Siskova | 6-74, 6-2, 12-10 | | szczegóły meczu |
W100 Wiesbaden - ceglana |
02.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell/Asia Muhammad | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W80 Zaragoza - ceglana |
13.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alena Fomina/Ekaterina Yashina | 2-6, 7-5, 9-11 | | szczegóły meczu |
11.04.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda/Vasanti Shinde | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
W60 Trnava - halowa |
11.03.23 Finał | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
10.03.23 Półfinał | vs. Weronika Falkowska/Katarzyna Kawa | 2-6, 7-5, 10-7 | | szczegóły meczu |
09.03.23 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic/Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Michaela Bayerlova/Ekaterina Makarova (1996) - ostatnie mecze