INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linnea Malmqvist vs. Adithya Karunaratne - Wzajemne mecze
06.12.18 | 2. runda | Adithya Karunaratne | Linnea Malmqvist | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Linnea Malmqvist form & Adithya Karunaratne form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Adithya Karunaratne - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |