MECZ
25.01.18 | 2. runda | Vaclav Safranek | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 6-4 | Turkey F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vaclav Safranek | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 49/76 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/33 (88%) | 32/49 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/76 (42%) | 8/49 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vaclav Safranek vs. Fran Zvonimir Zgombic - Wzajemne mecze
25.01.18 | 2. runda | Vaclav Safranek | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F3 | twarda |
30.11.15 | 2. runda | Vaclav Safranek | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
26.10.15 | 1. runda | Vaclav Safranek | Fran Zvonimir Zgombic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | Greece F9 | twarda |
Vaclav Safranek form & Fran Zvonimir Zgombic form
Vaclav Safranek - ostatnie mecze
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
02.07.22 Półfinał | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.22 Ćwierćfinał | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.22 2. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
13.05.21 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - krecz | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
22.03.21 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.21 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Fran Zvonimir Zgombic - ostatnie mecze
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
17.03.18 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.18 1. runda | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |