MECZ
11.08.18 | Półfinał | Szymon Walkow | Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | Poland F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szymon Walkow | Matias Franco Descotte | |
1. podanie % | 64/96 (67%) | 69/106 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/64 (72%) | 48/69 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/32 (59%) | 17/37 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/106 (39%) | 31/96 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/202 (52%) | 96/202 (48%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Szymon Walkow | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Szymon Walkow | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Szymon Walkow | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szymon Walkow | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szymon Walkow | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Szymon Walkow | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Szymon Walkow | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szymon Walkow | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Szymon Walkow | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Szymon Walkow | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Szymon Walkow | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Szymon Walkow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Szymon Walkow | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szymon Walkow | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Szymon Walkow | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Szymon Walkow | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Szymon Walkow vs. Matias Franco Descotte - Wzajemne mecze
11.08.18 | Półfinał | Szymon Walkow | Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Poland F6 | ceglana |
Szymon Walkow form & Matias Franco Descotte form
Szymon Walkow - ostatnie mecze
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sopot Challenger - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.10.18 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
12.08.18 Finał | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 Półfinał | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Matias Franco Descotte - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-3, - Matias Franco Descotte - krecz | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |