MECZ
24.07.17 | 1. runda | Saida'Lo Saidkarimov | Ruslan Mugtasimov | 6-2, 6-1 | Russia F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Saida'Lo Saidkarimov | Ruslan Mugtasimov | |
1. podanie % | 38/53 (72%) | 21/46 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/15 (73%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.06.99, 24 lat
05.06.99, 24 lat
Saida'Lo Saidkarimov vs. Ruslan Mugtasimov - Wzajemne mecze
24.07.17 | 1. runda | Saida'Lo Saidkarimov | Ruslan Mugtasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Russia F4 | twarda |
Saida'Lo Saidkarimov form & Ruslan Mugtasimov form
Saida'Lo Saidkarimov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.19 2. runda | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Ruslan Mugtasimov - ostatnie mecze
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Fausto Tabacco | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pratheek Mandalapu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ricardo Chile-Fonte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Manuel Bernard | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 3-6, 1-3, - Ruslan Mugtasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
31.07.17 1. runda | vs. Ivan Davydov | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - twarda | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |