MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Pak Long Yeung | S D Prajwal Dev | 6-3, 7-66 | M15 Jakarta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pak Long Yeung | S D Prajwal Dev | |
1. podanie % | 48/78 (62%) | 44/69 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/48 (75%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/30 (47%) | 15/25 (60%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/69 (41%) | 28/78 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/147 (53%) | 69/147 (47%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pak Long Yeung | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Pak Long Yeung | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Pak Long Yeung | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | S D Prajwal Dev | |
0-0 | ||
Pak Long Yeung | 4-2 | |
5-2 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Pak Long Yeung | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Pak Long Yeung | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
2-3 | S D Prajwal Dev | |
0-0 | ||
Pak Long Yeung | 3-4 | |
4-4 | S D Prajwal Dev | |
Pak Long Yeung | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | S D Prajwal Dev | |
0-0 | ||
Pak Long Yeung | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-6 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 1-0, 4-1, 5-1, 6-3, 6-5, 7-6 | ||
7-66 |
Hongkong
14.02.95, 29 lat
22104 $
14.02.95, 29 lat
22104 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Pak Long Yeung vs. S D Prajwal Dev - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Pak Long Yeung | S D Prajwal Dev | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | M15 Jakarta | twarda |
Pak Long Yeung form & S D Prajwal Dev form
Pak Long Yeung - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
S D Prajwal Dev - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Nicola Rispoli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Damir Zhalgasbay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Yuvan Nandal | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Chandigarh - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Dhruv Hirpara | 5-7, - S D Prajwal Dev - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Adam Walton | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yunseok Jang | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Karan Singh | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Manish Ganesh | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Suraj R Prabodh | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Luke Sorensen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, - S D Prajwal Dev - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kabir Hans | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Siphosothando Montsi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Claude Ishimwe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Junior Hakizumwami | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |