MECZ
23.05.18 | 1. runda | Orlando Luz | Albert Roglan | 3-6, 6-4, 6-2 | Spain F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Orlando Luz | Albert Roglan | |
1. podanie % | 47/83 (57%) | 46/91 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/47 (68%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 18/45 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/91 (45%) | 34/83 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/174 (52%) | 84/174 (48%) |
Double foul | 6 | 8 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Albert Roglan | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-2 | Albert Roglan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Orlando Luz | 1-3 | |
Orlando Luz | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Albert Roglan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Albert Roglan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Albert Roglan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Albert Roglan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Albert Roglan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Orlando Luz vs. Albert Roglan - Wzajemne mecze
23.05.18 | 1. runda | Orlando Luz | Albert Roglan | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F12 | ceglana |
Orlando Luz form & Albert Roglan form
Orlando Luz - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Albert Roglan - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Marlon Vankan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
01.09.21 2. runda | vs. Alejandro Garcia | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Pol Amoros Ramos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Bini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.07.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 7-64, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Marbella - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Dorian Kos | - Albert Roglan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Fausto Tabacco | 7-64, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gimenez Pinto | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oscar Pinto Sansano | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu |