MECZ
27.11.17 | Klasyf. | Nikolay Kolobaev | Uri Vodavoz | 6-74, 6-2, 6-4 | Israel F16 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
01.05.98, 26 lat
01.05.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
28.10.96, 27 lat
28.10.96, 27 lat
Nikolay Kolobaev vs. Uri Vodavoz - Wzajemne mecze
27.11.17 | Klasyf. | Nikolay Kolobaev | Uri Vodavoz | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
Nikolay Kolobaev form & Uri Vodavoz form
Nikolay Kolobaev - ostatnie mecze
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.04.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Uri Vodavoz - ostatnie mecze
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |