MECZ
22.10.20 | 2. runda | Martins Podzus | Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Martins Podzus | Arjun Kadhe | |
1. podanie % | 37/49 (76%) | 38/51 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/51 (51%) | 13/49 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martins Podzus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martins Podzus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martins Podzus | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martins Podzus | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martins Podzus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martins Podzus | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martins Podzus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martins Podzus vs. Arjun Kadhe - Wzajemne mecze
22.10.20 | 2. runda | Martins Podzus | Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Martins Podzus form & Arjun Kadhe form
Martins Podzus - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 2. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.21 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |
Arjun Kadhe - ostatnie mecze
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |