MECZ
18.11.18 | 2. runda klasyf. | Lorenzo Frigerio | Altug Celikbilek | 6-2, 6-0 | Andria Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Lorenzo Frigerio | Altug Celikbilek | |
1. podanie % | 22/33 (67%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/22 (95%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 5/19 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Frigerio | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Frigerio | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Frigerio | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lorenzo Frigerio vs. Altug Celikbilek - Wzajemne mecze
18.11.18 | 2. runda klasyf. | Lorenzo Frigerio | Altug Celikbilek | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Andria Challenger | dywanowa |
Lorenzo Frigerio form & Altug Celikbilek form
Lorenzo Frigerio - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
27.06.19 1. runda | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Reggio - ceglana | ||||
01.06.19 Półfinał | vs. Pietro Rondoni | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Beghi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.19 1. runda | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Harrison Adams | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Jacob Bullard | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vero - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Diego Hidalgo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.04.19 Finał | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.19 Półfinał | vs. Evan Zhu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Cameron Green | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Jordi Arconada | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Hugo Grenier | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Ivan Endara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manama - twarda | ||||
20.03.19 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Niklas Schell | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Davide Ferrarolli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Sandro Ehrat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Christian Hirschmueller | 6-73, 6-2, 3-0, Christian Hirschmueller - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.19 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-74, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Suk Ann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu |