USA
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
22.06.93, 30 lat
13241 $
22.06.93, 30 lat
13241 $
Karl Poling vs. Nicolas Uryson - Wzajemne mecze
14.01.18 | Karl Poling | Nicolas Uryson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | USA F4 | ceglana |
Karl Poling form & Nicolas Uryson form
Karl Poling - ostatnie mecze
M15 Winston - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Mitchell Harper | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Noah Schachter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ryan Dickerson | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Gavin Young | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. David Krasner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Kobelt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Dallas - halowa | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Aidan Mayo | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Colton Smith | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-75, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Ian Bracks | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Hulme | 1-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Agustin Maria Gascia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 5-1, Alexander Knight - krecz | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Viktor Troicki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Nick Chappell | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Aron Hiltzik | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
27.10.18 | vs. Mwendwa Mbithi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F23 - twarda | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. William Peters | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anthony Fortunati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Ryan Goetz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 2. runda klasyf. | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Shelton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Nicolas Uryson - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
03.03.20 Klasyf. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |