MECZ
05.07.17 | 2. runda | Jordi Samper-Montana | Alberto Barroso Campos | 7-5, 6-3 | Spain F20 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jordi Samper-Montana | Alberto Barroso Campos | |
1. podanie % | 50/76 (66%) | 50/67 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/50 (66%) | 25/50 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/67 (51%) | 31/76 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jordi Samper-Montana vs. Alberto Barroso Campos - Wzajemne mecze
05.07.17 | 2. runda | Jordi Samper-Montana | Alberto Barroso Campos | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F20 | ceglana |
Jordi Samper-Montana form & Alberto Barroso Campos form
Jordi Samper-Montana - ostatnie mecze
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
06.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | - | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
28.01.19 1. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
21.01.19 1. runda | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Da Nang - twarda | ||||
06.01.19 1. runda | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
02.01.19 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
28.10.18 Finał | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.18 Półfinał | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Alberto Barroso Campos - ostatnie mecze
Rome Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alessio Balestrieri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Edas Butvilas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Finał | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |