MECZ
08.09.17 | Ćwierćfinał | Johan Sebastien Tatlot | Fernando Romboli | 3-6, 6-3, 6-0 | Egypt F24 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Johan Sebastien Tatlot | Fernando Romboli | |
1. podanie % | 55/78 (71%) | 54/75 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/55 (71%) | 30/54 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/23 (35%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/75 (49%) | 31/78 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Johan Sebastien Tatlot vs. Fernando Romboli - Wzajemne mecze
08.09.17 | Ćwierćfinał | Johan Sebastien Tatlot | Fernando Romboli | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F24 | ceglana |
Johan Sebastien Tatlot form & Fernando Romboli form
Johan Sebastien Tatlot - ostatnie mecze
M15 Creteil - halowa | ||||
06.03.23 Klasyf. | vs. Mayeul Darras | 4-6, - Johan Sebastien Tatlot - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Gabriel Debru | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Evan Furness | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 Klasyf. | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Harrison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 1. runda | vs. Timo Legout | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-74, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Genova - ceglana | ||||
18.06.21 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.21 2. runda | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Timo Legout | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Corentin Denolly | 2-6, 7-65, 6-77 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
16.04.21 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 5-7, 0-3, - Johan Sebastien Tatlot - krecz | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Vincent Stouff | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.21 Klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-1, - Johan Sebastien Tatlot - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Jules Okala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Fernando Romboli - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | - Fernando Romboli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-3, - Fernando Romboli - krecz | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Mateus Alves | 7-67, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-2, - Fernando Romboli - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 0-1, - Fernando Romboli - krecz | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Norbert Gombos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jean Thirouin | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
22.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Tommaso Barelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Zabala Vargas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Julian Lenz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Endara | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Panama City - ceglana | ||||
31.03.18 2. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Fabricio Neis | Fabricio Neis - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Le Gosier - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Tom Jomby | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nel Moinet | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |