MECZ
13.08.19 | 1. runda | Ignacio Carou | Egor Baklanov | 7-5, 6-4 | M15 Irpin | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ignacio Carou | Egor Baklanov | |
1. podanie % | 56/104 (54%) | 60/77 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/56 (61%) | 33/60 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/48 (44%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/16 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/77 (52%) | 49/104 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Double foul | 9 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Egor Baklanov | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ignacio Carou | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Egor Baklanov | |
0-0, 0-15 | ||
Ignacio Carou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Egor Baklanov | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Egor Baklanov | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Ignacio Carou | 4-5 | |
0-0, 30-15 | ||
Ignacio Carou | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Egor Baklanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ignacio Carou | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Egor Baklanov | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Egor Baklanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ignacio Carou | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
Ignacio Carou | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-4 | Egor Baklanov | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
16.12.99, 24 lat
16.12.99, 24 lat
Ignacio Carou vs. Egor Baklanov - Wzajemne mecze
13.08.19 | 1. runda | Ignacio Carou | Egor Baklanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Irpin | ceglana |
Ignacio Carou form & Egor Baklanov form
Ignacio Carou - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 0-4, - Ignacio Carou - krecz | szczegóły meczu | |
San Miguel - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Tobias Franco | 6-75, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jose Fernandez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Egor Baklanov - ostatnie mecze
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 3-6, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Felix Corwin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Prammer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bermejo | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-75, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Anastasiou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 7-65, 6-76, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-72, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.20 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 0-3, - Egor Baklanov - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Mykyta Markin | 6-0, 5-2, Mykyta Markin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ignacio Carou | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Daniil Strelchenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Revin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Mykola Leshchynskyy | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Illya Malyarchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |