MECZ
13.12.17 | 2. runda | George Von Massow | Markus Eriksson | 4-6, 6-4, 6-3 | Qatar F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
George Von Massow | Markus Eriksson | |
1. podanie % | 62/87 (71%) | 65/106 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/62 (69%) | 49/65 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/106 (42%) | 32/87 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/193 (51%) | 94/193 (49%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 6 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
George Von Massow vs. Markus Eriksson - Wzajemne mecze
13.12.17 | 2. runda | George Von Massow | Markus Eriksson | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Qatar F5 | twarda |
04.10.17 | 2. runda | Markus Eriksson | George Von Massow | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | Sweden F4 | halowa |
21.09.09 | 1. runda | Markus Eriksson | George Von Massow | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sweden F2 | halowa |
George Von Massow form & Markus Eriksson form
George Von Massow - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Fermin Tenti | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
07.10.18 Finał | vs. Tadeas Paroulek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.18 Półfinał | vs. Lucas Gerch | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 2. runda | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Felipe Mantilla | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pullach Challenger - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andreas Haider-Maurer | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andreas Haider-Maurer | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Pedro Sorgi | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marburg Challenger - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Lindell | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Andrew Watson | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Markus Eriksson - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
08.08.21 Finał | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |