INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Riccardo Maiga vs. Florian Lakat - Wzajemne mecze
18.02.19 | Klasyf. | Florian Lakat | Riccardo Maiga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Riccardo Maiga form & Florian Lakat form
Riccardo Maiga - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Florian Lakat - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
10.01.20 2. runda | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 Klasyf. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |