MECZ
21.06.19 | Ćwierćfinał | Fajing Sun | Garrett Johns | 6-0, 6-1 | M25 Hengyang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fajing Sun | Garrett Johns | |
1. podanie % | 16/25 (64%) | 22/50 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/16 (100%) | 14/22 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/9 (89%) | 4/28 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/50 (64%) | 1/25 (4%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/75 (75%) | 19/75 (25%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fajing Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Garrett Johns | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fajing Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Garrett Johns | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fajing Sun | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Garrett Johns | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fajing Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Garrett Johns | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fajing Sun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Garrett Johns | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fajing Sun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Garrett Johns | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fajing Sun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fajing Sun vs. Garrett Johns - Wzajemne mecze
21.06.19 | Ćwierćfinał | Fajing Sun | Garrett Johns | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Hengyang | twarda |
Fajing Sun form & Garrett Johns form
Fajing Sun - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | Lucas Poullain - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Louis Larue | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 2-1, Diego Fernandez Flores - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Nick Hardt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-61, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 7-5, 6-72, 1-1, - Fajing Sun - krecz | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-71, 6-79 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Jason Jung | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
20.08.23 Finał | vs. Jie Cui | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Yan Bai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |
Garrett Johns - ostatnie mecze
M15 Vero - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Alexander Razeghi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Ben Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Raphael Collignon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Victor Lilov | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 1. runda | vs. Ronan Jachuck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Daniel Milavsky | Daniel Milavsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Winston - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Luciano Tacchi | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Axel Nefve | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Derek Pham | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Matias Soto | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tyler Stice | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sebastian Dominko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lucas Renard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Perez | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Learner Tien | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Denis Kudla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-2, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu |