MECZ
14.05.19 | Klasyf. | Diego Fernandez Flores | Philipp Dittmer | 6-0, 6-2 | M15 Kampala | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diego Fernandez Flores | Philipp Dittmer | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/26 (65%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Philipp Dittmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Diego Fernandez Flores | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Philipp Dittmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diego Fernandez Flores | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
11.03.91, 33 lat
11.03.91, 33 lat
Diego Fernandez Flores vs. Philipp Dittmer - Wzajemne mecze
14.05.19 | Klasyf. | Diego Fernandez Flores | Philipp Dittmer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Kampala | ceglana |
Diego Fernandez Flores form & Philipp Dittmer form
Diego Fernandez Flores - ostatnie mecze
M15 Sanxenxo - twarda | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Maik Steiner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Jesse Flores | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Martin Klizan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.24 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Alejandro Melero Kretzer | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Darwin Blanch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-2, - Diego Fernandez Flores - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-74, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Philipp Dittmer - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |