MECZ
02.09.18 | Klasyf. | David Damian Brna | Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-4 | Italy F26 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
David Damian Brna | Gianmarco Ferrari | |
1. podanie % | 28/41 (68%) | 31/46 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 2/15 (13%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Damian Brna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Damian Brna | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Damian Brna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Damian Brna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
David Damian Brna | 0-2 | |
David Damian Brna | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Damian Brna | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
David Damian Brna | 3-3 | |
David Damian Brna | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
David Damian Brna | 4-4 | |
5-4 | Gianmarco Ferrari | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
SÅ‚owacja
21.05.98, 25 lat
21.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
David Damian Brna vs. Gianmarco Ferrari - Wzajemne mecze
02.09.18 | Klasyf. | David Damian Brna | Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Italy F26 | ceglana |
David Damian Brna form & Gianmarco Ferrari form
David Damian Brna - ostatnie mecze
Italy F26 - ceglana | ||||
03.09.18 1. runda | vs. Remy Bertola | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 Klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hungary F7 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Gabor-Janos Toth | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F6 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 7-67, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
01.08.18 Klasyf. | vs. Andras Necz | 3-6, 7-66, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Dobry | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Matej Cintl | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jancovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Eduardo Dischinger | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Patrik Koczka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tommy Szendrei | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nick Cmager | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Nick Cmager | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Norbert Nagyi | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. David Mrazek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
05.11.17 2. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Gregor Ramskogler | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gianmarco Ferrari - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
10.04.24 2. runda | vs. Yshai Oliel | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Elmer Moller | 6-78, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Marco Dessi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Gabriele Vulpitta | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. George Loffhagen | 3-6, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Stuart Parker | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Ben Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Henry Searle | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Półfinał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giuseppe La Vela | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giammarco Gandolfi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |