MECZ
10.02.18 | 1. runda klasyf. | Daisuke Sumizawa | Alexandru Vasile Manole | 1-6, 6-3, 6-4 | Turkey F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
21.09.98, 25 lat
13968 $
21.09.98, 25 lat
13968 $
Daisuke Sumizawa vs. Alexandru Vasile Manole - Wzajemne mecze
10.02.18 | 1. runda klasyf. | Daisuke Sumizawa | Alexandru Vasile Manole | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F6 | twarda |
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Alexandru Vasile Manole | Daisuke Sumizawa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Romania F12 | ceglana |
Daisuke Sumizawa form & Alexandru Vasile Manole form
Daisuke Sumizawa - ostatnie mecze
M15 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Koki Matsuda | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-4, 6-73, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yoshinori Kobayashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Koki Matsuda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ajeet Rai | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Corban Crowther | 7-69, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 1-0, Takuya Kumasaka - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Koki Matsuda | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Sora Fukuda | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ko Suzuki | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Haruto Koyanagi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. David Agung Susanto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu |
Alexandru Vasile Manole - ostatnie mecze
M15 Curtea - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
23.08.19 2. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
21.12.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.18 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |