MECZ
21.01.19 | 1. runda klasyf. | Benjamin Winter Lopez | Pietro Pirolt | 6-3, 6-1 | M15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
14.11.99, 24 lat
14.11.99, 24 lat
Benjamin Winter Lopez vs. Pietro Pirolt - Wzajemne mecze
21.01.19 | 1. runda klasyf. | Benjamin Winter Lopez | Pietro Pirolt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Palmanova | ceglana |
Benjamin Winter Lopez form & Pietro Pirolt form
Benjamin Winter Lopez - ostatnie mecze
M15 Telde - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-4, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Francisco Rocha | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu |
Pietro Pirolt - ostatnie mecze
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andrej Stehlik | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Zimmermann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Palecek | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Welte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Blum | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jonas Greif | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jake Hersey | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mauricio Astorga | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fernando Andre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F20 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. James Story | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sven Lemstra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. David Tomic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |