Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019 - Prague Challenger - porównanie

MECZ

27.07.19FinałAriel Behar/Gonzalo Escobar Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 6-74, 7-5, 10-8 Czech Republic Prague Challenger ceglana

STATYSTYKA MECZU

Ariel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov
1. podanie %45/80 (56%)49/81 (60%)
Punkty zdobyte z 1. podania30/45 (67%)32/49 (65%)
Punkty zdobyte z 2. podania21/35 (60%)14/32 (44%)
Zdobyte break-ball4/5 (80%)3/10 (30%)
Punkty zdobyte przez return35/81 (43%)29/80 (36%)
Zdobyte punkty – razem86/161 (53%)75/161 (47%)
Double foul24
Asy11

STATYSTYKA MECZU

10-8

Ariel Behar
Urugway
12.11.89, 30 lat
182 cm
73 kg

Praworęczny(a)



Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kazachstan
22.07.87, 32 lat
185 cm
72 kg
2005
Praworęczny(a)



Andrey Golubev
Gonzalo Escobar
Ekwador
20.01.89, 30 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Kazachstan
15.02.87, 32 lat




Aleksandr Nedovesov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - Wzajemne mecze

27.07.19FinałAriel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov6-74, 7-5, 10-8 szczegóły meczuCzech Republic Prague Challenger ceglana

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - ostatnie mecze

USA Houston Challenger - twarda
16.11.19
Półfinał
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Finał
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
15.11.19
Ćwierćfinał
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Uruguay Montevideo Challenger - ceglana
07.11.19
Ćwierćfinał
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 4-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Nicolas Alvarez/Andrea Collarini7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Ecuador Guayaquil Challenger - ceglana
02.11.19
Finał
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild7-64, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.19
Półfinał
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.19
Ćwierćfinał
vs. Alexander Merino/Mario Vilella Martinez6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Peru Lima Challenger - ceglana
26.10.19
Finał
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.10.19
Półfinał
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
24.10.19
Ćwierćfinał
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic Santo Domingo - ceglana
13.10.19
Finał
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
12.10.19
Półfinał
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
1. runda
vs. Pedja Krstin/Sumit Nagal6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Genova Challenger - ceglana
08.09.19
Finał
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni3-6, 6-4, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Półfinał
vs. Matwe Middelkoop/Igor Zelenay6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
Ćwierćfinał
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Lorenzo Giustino/Gerard Granollers6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Como Challenger - ceglana
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Fabricio Neis/Pedro Sousa4-6, 6-3, 11-13 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
1. runda
vs. Romain Arneodo/Julian Ocleppo6-1, 4-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prague Challenger - ceglana
27.07.19
Finał
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov6-74, 7-5, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
26.07.19
Półfinał
vs. Tom Jomby/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-3, 6-711, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
Ćwierćfinał
vs. Tomislav Draganja/Nikola Milojevic6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.07.19
1. runda
vs. Geoffrey Blancaneaux/Kenny De Schepper6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Braunschweig Challenger - ceglana
09.07.19
1. runda
vs. Simone Bolelli/Guillermo Duran4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Milan Challenger - ceglana
28.06.19
Półfinał
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - ostatnie mecze

Slovakia Bratislava Challenger - halowa
08.11.19
Półfinał
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.11.19
Ćwierćfinał
vs. Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi3-6, 7-65, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Hamburg Challenger - halowa
22.10.19
1. runda
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith4-6, 6-70 porażkaszczegóły meczu
Germany Ismaning Challenger - dywanowa
15.10.19
1. runda
vs. Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist6-4, 6-70, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey Istanbul Challenger - twarda
15.09.19
Finał
vs. Marek Gengel/Lukas Rosol Marek Gengel/Lukas Rosol - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
13.09.19
Półfinał
vs. Hugo Grenier/Ramkumar Ramanathan6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.09.19
Ćwierćfinał
vs. Rameez Junaid/Purav Raja4-6, 7-62, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.09.19
1. runda
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
France Cassis Challenger - twarda
06.09.19
Półfinał
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.19
Ćwierćfinał
vs. Harri Heliovaara/Jurij Rodionov6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Viktor Durasovic/Marc-Andrea Huesler6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prague Challenger - ceglana
27.07.19
Finał
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar7-64, 5-7, 8-10 porażkaszczegóły meczu
26.07.19
Półfinał
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
Ćwierćfinał
vs. Scott Puodziunas/Jelle Sels6-4, 7-60 zwycięstwoszczegóły meczu
23.07.19
1. runda
vs. Laurynas Grigelis/Mark Vervoort6-2, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Nur Sultan - twarda
20.07.19
Finał
vs. Yunseong Chung/Ji Sung Nam6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Półfinał
vs. Nicolas Barrientos/Facundo Mena7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
Ćwierćfinał
vs. Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov2-0, Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov7-63, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent Challenger - ceglana
11.06.19
1. runda
vs. Nikola Cacic/Tsung-Hua Yang3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Almaty Challenger - ceglana
05.06.19
1. runda
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic4-6, 6-3, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent Challenger - ceglana
09.05.19
Ćwierćfinał
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
08.05.19
1. runda
vs. Sagadat Ayap/Dmitry Popko6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Lyon Challenger - ceglana
14.06.17
1. runda
vs. Christian Garin/Jaume Antoni Munar Clar5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent Challenger - ceglana
24.05.17
Ćwierćfinał
vs. Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski2-6, 6-79 porażkaszczegóły meczu
23.05.17
1. runda
vs. Sagadat Ayap/Grigoriy Lomakin6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Davis Cup - ceglana
08.04.17
vs. Yan Bai/Mao-Xin Gong3-6, 6-1, 5-7, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Davis Cup - twarda
18.09.16
vs. Konstantin Kravchuk/Andrey Rublev3-6, 7-63, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Serbia Davis Cup - halowa
05.03.16
vs. Novak Djokovic/Nenad Zimonjic6-3, 7-63, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<