MECZ
02.10.18 | 1. runda | Andrey Rublev | Joao Sousa | 6-0, 6-4 | Beijing | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andrey Rublev | Joao Sousa | |
1. podanie % | 28/54 (52%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/45 (51%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andrey Rublev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrey Rublev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrey Rublev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Joao Sousa | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Andrey Rublev | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Rublev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Rublev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-2 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrey Rublev | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Joao Sousa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrey Rublev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Joao Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrey Rublev vs. Joao Sousa - Wzajemne mecze
02.10.18 | 1. runda | Andrey Rublev | Joao Sousa | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Beijing | twarda |
22.09.16 | 2. runda | Joao Sousa | Andrey Rublev | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | St. Petersburg | halowa |
Andrey Rublev form & Joao Sousa form
Andrey Rublev - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Andy Murray | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
01.03.24 Półfinał | vs. Alexander Bublik | 7-64, 6-75, 5-6, -def. | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Korda | 6-4, 4-3, Sebastian Korda - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex De Minaur | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jannik Sinner | 4-6, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-75, 6-74, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Sebastian Korda | 6-2, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-5, 6-4, 3-6, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fils | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Liam Broady | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Turin - halowa | ||||
17.11.23 | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 | vs. Carlos Alcaraz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Novak Djokovic | 7-5, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alex De Minaur | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 3. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 2. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Jannik Sinner | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Zverev | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Joao Sousa - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Damm | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Paul Jubb | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Toby Samuel | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Patrick Brady | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.23 | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Gabriel Debru | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Darderi | 7-5, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu |