MECZ
08.03.18 | 2. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Luca Giacomini | 5-7, 6-2, 6-0 | Greece F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andres Artunedo Martinavarr | Luca Giacomini | |
1. podanie % | 51/77 (66%) | 61/87 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/51 (67%) | 36/61 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/87 (48%) | 29/77 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/164 (55%) | 74/164 (45%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-2 | |
Andres Artunedo Martinavarr | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-40 | ||
0-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andres Artunedo Martinavarr vs. Luca Giacomini - Wzajemne mecze
14.03.18 | 1. runda | Luca Giacomini | Andres Artunedo Martinavarr | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Greece F3 | twarda |
08.03.18 | 2. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Luca Giacomini | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Greece F2 | twarda |
Andres Artunedo Martinavarr form & Luca Giacomini form
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Luca Giacomini - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |