MECZ
23.01.19 | 1. runda | Alexander Erler | Michal Przysiezny | 7-62, - krecz | M25 Nussloch | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Alexander Erler | Michal Przysiezny | |
1. podanie % | 21/35 (60%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/21 (67%) | 17/24 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/45 (44%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 41/80 (51%) | 39/80 (49%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Michal Przysiezny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Michal Przysiezny | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Michal Przysiezny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Michal Przysiezny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Michal Przysiezny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Michal Przysiezny | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Michal Przysiezny | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexander Erler vs. Michal Przysiezny - Wzajemne mecze
23.01.19 | 1. runda | Alexander Erler | Michal Przysiezny | 7-62, Michal Przysiezny - krecz | szczegóły meczu | M25 Nussloch | dywanowa |
Alexander Erler form & Michal Przysiezny form
Alexander Erler - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cagliari Challenger - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Michal Przysiezny - ostatnie mecze
Sopot Challenger - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daniel Michalski | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
01.04.19 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest Challenger - halowa | ||||
04.02.19 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Alexander Erler | 6-72, - Michal Przysiezny - krecz | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
16.01.19 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
07.04.18 | vs. Benjamin Lock | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Brayden Schnur | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
23.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sho Katayama | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto Challenger - dywanowa | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Tobias Kamke | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.17 Klasyf. | vs. Alejandro Gonzalez | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nathaniel Lammons | 4-6, 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Jordan Thompson | 1-6, 0-3, - Michal Przysiezny - krecz | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
08.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Antonio Sancic | 4-6, 7-66, 3-2, Antonio Sancic - krecz | szczegóły meczu | |
Wroclaw Challenger - halowa | ||||
05.03.17 Finał | vs. Jurgen Melzer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.17 Półfinał | vs. Quentin Halys | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.17 Ćwierćfinał | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.03.17 2. runda | vs. Lukas Lacko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Andrey Golubev | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
20.02.17 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 7-65, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.17 2. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.02.17 1. runda klasyf. | vs. Andriej Kapas | 7-68, 7-65 | szczegóły meczu | |
Budapest Challenger - halowa | ||||
08.02.17 1. runda | vs. Mirza Basic | 4-6, 7-64, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.17 2. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.02.17 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.17 1. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |