MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Abdallah Fouad | Tobias Sonne | 1-6, 6-3, 6-3 | Egypt F23 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Egipt
18.03.99, 25 lat
18.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
22.12.99, 24 lat
22.12.99, 24 lat
Abdallah Fouad vs. Tobias Sonne - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Abdallah Fouad | Tobias Sonne | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F23 | ceglana |
Abdallah Fouad form & Tobias Sonne form
Abdallah Fouad - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Faisal Qamar | 3-6, 7-64, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Tushar Madan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Makram Ragheb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Mateusz Kowalczyk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kunal Vazirani | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tobias Sonne | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tobias Sonne - ostatnie mecze
M15 Quillota - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Benjamin Torrealba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bragado - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 1-4, - Tobias Sonne - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Michael Bolidard Ibakakomboyo-Ayessa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Daniil Savelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-73, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Preston Brown | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Diego Marin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Camilo Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Simon Serio | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Manizales - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Ibague - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Esquici | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |