MECZ
01.11.21 | 2. runda klasyf. | Zongyu Li | Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
07.09.02, 21 lat
07.09.02, 21 lat
Zongyu Li vs. Anastasija Radojevic - Wzajemne mecze
01.11.21 | 2. runda klasyf. | Zongyu Li | Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Zongyu Li form & Anastasija Radojevic form
Zongyu Li - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
16.07.23 Finał | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Lucia Peyre | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu |
Anastasija Radojevic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |