Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zimbabwe
15.10.97, 26 lat
15.10.97, 26 lat
Zoi Meers vs. Kimberly Mpukusa - Wzajemne mecze
08.09.19 | Klasyf. | Zoi Meers | Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Zoi Meers form & Kimberly Mpukusa form
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Kimberly Mpukusa - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda | vs. Summer Yardley | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Romary Cardenas Rifka | 5-7, 0-2, - Kimberly Mpukusa - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mary Closs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Karla Portalatin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Patience Monroe | - Kimberly Mpukusa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Zoi Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Margaux Orange | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Holly Staff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Holly Staff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.12.18 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-3, - Kimberly Mpukusa - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alison O'Dea | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alison O'Dea | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |