MECZ
16.05.19 | 2. runda | Zeynep Sonmez | Yulia Kulikova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zeynep Sonmez | Yulia Kulikova | |
1. podanie % | 22/34 (65%) | 49/63 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 21/49 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/12 (92%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/63 (56%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/97 (65%) | 34/97 (35%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yulia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Yulia Kulikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yulia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yulia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yulia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yulia Kulikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yulia Kulikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zeynep Sonmez vs. Yulia Kulikova - Wzajemne mecze
16.05.19 | 2. runda | Zeynep Sonmez | Yulia Kulikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Zeynep Sonmez form & Yulia Kulikova form
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Yulia Kulikova - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Palina Saulevich | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
20.07.21 2. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Rublevska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 0-4, - Yulia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Corina Mader | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 1-4, - Yulia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Betina Stummer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Jenna Dean | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Anna Gabric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |