MECZ
08.09.21 | 1. runda | Zeynep Sonmez | Sara Bejlek | 6-0, 6-3 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zeynep Sonmez | Sara Bejlek | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sara Bejlek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-1 | |
0-0, 40-40 | ||
1-2 | Sara Bejlek | |
0-0, 30-15 | ||
Zeynep Sonmez | 2-2 | |
3-3 | Sara Bejlek | |
0-0, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-3 | |
0-0, 40-30 | ||
5-3 | Sara Bejlek | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zeynep Sonmez vs. Sara Bejlek - Wzajemne mecze
08.09.21 | 1. runda | Zeynep Sonmez | Sara Bejlek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Zeynep Sonmez form & Sara Bejlek form
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu |
Sara Bejlek - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.10.23 Finał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-71, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Seone Mendez | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | Aneta Kladivova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |