MECZ
11.05.19 | Półfinał | Zeynep Sonmez | Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zeynep Sonmez | Anastasiya Poplavska | |
1. podanie % | 34/55 (62%) | 44/72 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/72 (56%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/127 (58%) | 53/127 (42%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zeynep Sonmez vs. Anastasiya Poplavska - Wzajemne mecze
11.05.19 | Półfinał | Zeynep Sonmez | Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Zeynep Sonmez form & Anastasiya Poplavska form
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |