MECZ
12.02.21 | Ćwierćfinał | Yuliya Hatouka | Nikola Breckova | 3-6, 6-2, 6-1 | W15 Shymkent | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yuliya Hatouka | Nikola Breckova | |
1. podanie % | 39/69 (57%) | 50/74 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 21/50 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/74 (58%) | 31/69 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Double foul | 9 | 3 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuliya Hatouka vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
12.02.21 | Ćwierćfinał | Yuliya Hatouka | Nikola Breckova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | halowa |
Yuliya Hatouka form & Nikola Breckova form
Yuliya Hatouka - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |