MECZ
17.12.20 | 2. runda | Yuliya Hatouka | Ena Babic | 6-0, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yuliya Hatouka | Ena Babic | |
1. podanie % | 23/46 (50%) | 37/53 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/53 (62%) | 15/46 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/99 (65%) | 35/99 (35%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ena Babic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ena Babic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ena Babic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
03.10.98, 25 lat
03.10.98, 25 lat
Yuliya Hatouka vs. Ena Babic - Wzajemne mecze
17.12.20 | 2. runda | Yuliya Hatouka | Ena Babic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Yuliya Hatouka form & Ena Babic form
Yuliya Hatouka - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |
Ena Babic - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
24.05.21 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Svozilova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.12.20 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda | vs. Sarah Iliev | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Masic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cakovec - ceglana | ||||
24.08.16 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
04.08.16 2. runda | vs. Ivania Martinich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.16 1. runda | vs. Silvia Njiric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Nina Knez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Marija Jovicic | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Natalie Cvackova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.16 Klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
08.02.16 Klasyf. | vs. Petra Melounova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Daniela Ciobanu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cakovec - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda | vs. Agnes Bukta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda | vs. Lilla Barzo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sibenik - ceglana | ||||
31.03.14 2. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.14 Klasyf. | vs. Anna Maria Heil | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |