MECZ
16.11.21 | 1. runda | Yue Yuan | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-2, 6-3 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yue Yuan | Miriam Kolodziejova | |
1. podanie % | 61/98 (62%) | 50/86 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/61 (70%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/37 (41%) | 16/36 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/86 (44%) | 40/98 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/184 (52%) | 88/184 (48%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yue Yuan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yue Yuan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yue Yuan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yue Yuan | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Yue Yuan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yue Yuan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yue Yuan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yue Yuan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Yue Yuan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yue Yuan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yue Yuan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yue Yuan | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yue Yuan | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yue Yuan vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze
16.11.21 | 1. runda | Yue Yuan | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Yue Yuan form & Miriam Kolodziejova form
Yue Yuan - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Sloane Stephens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cori Gauff | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 4. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 3. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yafan Wang | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Taylor Townsend | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saisai Zheng | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Katie Boulter | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Xinyu Wang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Kayla Day | 7-61, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |