MECZ
26.08.18 | 1. runda klasyf. | Yu Shan | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 4-6, 6-3 | Haren | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chiny
15.02.00, 24 lat
10958 $
15.02.00, 24 lat
10958 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yu Shan vs. Jasmijn Gimbrere - Wzajemne mecze
26.08.18 | 1. runda klasyf. | Yu Shan | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Haren | ceglana |
Yu Shan form & Jasmijn Gimbrere form
Yu Shan - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jasmijn Gimbrere - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |