MECZ
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Yoana Moneva | Keren Mor | 6-2, 6-3 | W25 Raanana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
20.05.05, 18 lat
20.05.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
27.01.04, 20 lat
27.01.04, 20 lat
Yoana Moneva vs. Keren Mor - Wzajemne mecze
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Yoana Moneva | Keren Mor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Raanana | twarda |
Yoana Moneva form & Keren Mor form
Yoana Moneva - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Kowalczyk | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Frayman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Christine Gouws | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Tassi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jordan Fenton | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yaelle Vaissaud | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.12.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anjani Maheshkumar | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Keren Mor - ostatnie mecze
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Natali Jaiani | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-2, - Keren Mor - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Minzari | Noa Minzari - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Agam Gamliel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Smelansky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Neta Tamir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Anastasia Reimchen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sajur - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Aimee Tarun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. May Baranes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |